
Іграшка-антистрес Герої Гуджітсу Іграшка, що розтягує Траш ТМ GooJitZu 123122
Продавець: Круті тачки
1 047 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 123122
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іграшка-антистрес Герої Гуджітсу Іграшка, що розтягує Траш ТМ GooJitZu 123122». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | GooJitZu |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-09





