
Іграшка для купання (з присосками, висота 13 см, у коробці) 8366-2 A
Продавець: Круті тачки
369 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8366-2 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Іграшка для купання (з присосками, висота 13 см, у коробці) 8366-2 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Кит з фонтаном — Іграшка для купання

Заводна іграшка для купання Кит що плаває Bath Toys, Блакитний / Іграшка для ванни / Водоплавна іграшка дитяча / Кит для ванної

Дитяча іграшка для купання Батискаф (на присосках, водоспад, ковшик, у коробці) YB1728

Дитяча іграшка для купання Крокодил (5 режимів, насадки, в коробці) 6011
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 150 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-05
Швидко прийняли та відправили замовлення. Гарне пакування.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-25
Якісні іграшки, все відповідає опису. Швидко звʼязалися та відправили товар.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


