
Іграшка для ванни Водна квітка (2 кольори, на присосках, рухомі елементи, кухлик, в коробці) 52122
Продавець: Круті тачки
396 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 52122
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іграшка для ванни Водна квітка (2 кольори, на присосках, рухомі елементи, кухлик, в коробці) 52122». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Заводна іграшка для купання Кит що плаває Bath Toys, Блакитний / Іграшка для ванни / Водоплавна іграшка дитяча / Кит для ванної

Іграшка для ванни Водоспад (бризкає водою, на присосці, коробці) SL87010

Іграшка для ванни Слоник (автоматична подача води, гідроізоляція, на батарейках, 4 присоски, в коробці) 8366-52 A

Іграшка для ванни Гірка (37 елементів, магнітний підіймач, в коробці) 8366-45 A
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 155 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Механическая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-23
Переваги
Актуальна ціна


