
Іграшка-каталка Собачка (мотузочка, гумові накладки на колеса, в коробці) 338
Продавець: Круті тачки
443 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 338
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іграшка-каталка Собачка (мотузочка, гумові накладки на колеса, в коробці) 338». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 18 мес |
| Высота | 170 мм |
| Высота упаковки | 225 мм |
| Длина | 200 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-11
Ввічливий продавець, передзвонив уточнив деталі, адекватна ціна. Одночасно рекомендую продавця💖🤗
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


