
Іграшка м'яка інтерактивна "Казкова конячка" (єдиноріг, повідець, звук, світло, 2 колір) Limo Toy M 6202 I UA
Продавець: Круті тачки
792 ₴1 101 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6203 I UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іграшка м'яка інтерактивна "Казкова конячка" (єдиноріг, повідець, звук, світло, 2 колір) Limo Toy M 6202 I UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 36 см |
| Высота упаковки | 380 мм |
| Длина | 30 см |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 10 см |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-13
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності


