
Іграшка м'яка Панда в кепці (висота 32 см) 00007-72
Продавець: Круті тачки
294 ₴414 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 00007-72
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іграшка м'яка Панда в кепці (висота 32 см) 00007-72». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Копиця |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 32 см |
| Длина | 10 см |
| Материал | Плюш |
| Состояние | Новое |
| Тип игрушки | Животное |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 18 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-22
Переваги
Швидко відправили


