
Іграшкова праска (довжина 21,5см, звук, світло, пара, тріскачка, на батарейці, в коробці) LS 820 Q63
Продавець: Круті тачки
537 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LS 820 Q63
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іграшкова праска (довжина 21,5см, звук, світло, пара, тріскачка, на батарейці, в коробці) LS 820 Q63». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 215 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Детская бытовая техника |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Бирюзовый |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


