
Іграшки для стрільби у вигляді динозаврів (записи окулярів, звукові ефекти) MG 4016
Продавець: Круті тачки
904 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MG 4016
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Іграшки для стрільби у вигляді динозаврів (записи окулярів, звукові ефекти) MG 4016». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Комплектация мишенью | Да |
| Тип | Пистолет |
| Тип боеприпасов | Мячики |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-14
Переваги
Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


