
Ігрова фігурка Базз Лайтер Buzz Lightyear ToyStory (звукові та світлові ефекти) 1169
Продавець: Круті тачки
612 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1169
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ігрова фігурка Базз Лайтер Buzz Lightyear ToyStory (звукові та світлові ефекти) 1169». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 260 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина | 180 мм |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Персонажи | Toy Story |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-08-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили


