
Ігровий килимок FreeON Magic Dino (складаний, 200×150 см) 85680
Продавець: Круті тачки
1 683 ₴2 274 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 85680
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий килимок FreeON Magic Dino (складаний, 200×150 см) 85680». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | FreeOn |
| Страна производитель | Словения |
| Возраст | С рождения |
| Высота упаковки | 100 мм |
| Длина упаковки | 750 мм |
| Материал | ПВХ |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 510 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


