
Ігровий музичний столик (звук, підсвічування, бізіборд, мелодії, пискавка, тріскачка, люстерко) CY 8010 B
Продавець: Круті тачки
1 315 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CY 8010 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ігровий музичний столик (звук, підсвічування, бізіборд, мелодії, пискавка, тріскачка, люстерко) CY 8010 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 347 мм |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающий столик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Ширина упаковки | 155 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-10-15
Дуже швидко відправили столик, дуже сподобався дитині, цікаві ігри ))
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-04
Дуже якісний і класний столик. Дякуємо продавцю за оперативність і обслуговування.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-04-18
Переваги
Гарне обслуговування


