
Ігровий музичний центр "TK Group" 3в1 (на укр.мові, підсвічування, мелодії, 2 пісеньки) 43285
Продавець: Круті тачки
1 099 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 43285
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Ігровий музичний центр "TK Group" 3в1 (на укр.мові, підсвічування, мелодії, 2 пісеньки) 43285». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 12 мес |
| Высота | 150 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина | 320 мм |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 320 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Языки | Английский |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-12-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна


