
Ігровий набір Barbie "Стильні вбрання" HYT61
Продавець: Круті тачки
1 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HYT61
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір Barbie "Стильні вбрання" HYT61». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Barbie |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 29 см |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Barbie |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-26
Все гарно, окрім очей ляльки. В неї погляд вбік, ще й одне око косе(.Продавця ( менеджера) рекомендую, але зверніть увагу на підлеглих, що відправляють зі складу товар.Уважніше виконуйте побажання покупця, якщо Вас про це просили при оформленні замовлення. Звісно ляльку забрала, але тепер буду шукати, хто перемалює їй очі.



