
Ігровий набір "Ферма" (47 елементів, 7 металопластикових машинок, 6 фігурок тварин, наклейки) SQ 80122-1 A
Продавець: Круті тачки
1 317 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SQ 80122-1 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір "Ферма" (47 елементів, 7 металопластикових машинок, 6 фігурок тварин, наклейки) SQ 80122-1 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 425 мм |
| Количество предметов в наборе | 31-50 |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 340 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-10



