
Ігровий набір Гараж "TK Group" (4 машинки, 6 поверхів, аксесуари) TK 922 (12)
Продавець: Круті тачки
517 ₴728 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK 922
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір Гараж "TK Group" (4 машинки, 6 поверхів, аксесуари) TK 922 (12)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 349 мм |
| Длина упаковки | 102 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Ширина упаковки | 395 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


