
Ігровий набір "Космічна база" (ракета 42см, звук, світло, транспорт, фігурки) 008-501
Продавець: Круті тачки
1 087 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 008-501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір "Космічна база" (ракета 42см, звук, світло, транспорт, фігурки) 008-501». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 530 мм |
| Длина | 195 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 490 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-21





