
Ігровий набір магазин Кав'ярня (2 кольори, звукові ефекти, 41 деталь, продукти, термінал) 668-142-143
Продавець: Круті тачки
477 ₴671 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 668-142-143
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір магазин Кав'ярня (2 кольори, звукові ефекти, 41 деталь, продукти, термінал) 668-142-143». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 440 мм |
| Количество предметов в наборе | 31-50 |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 135 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-09



