
Ігровий набір Paw Patrol (2 види, 2 фігурки героїв, 2 мотоцикли, жетон, герої знімні, в коробці) PH 628 A /B/C
Продавець: Круті тачки
787 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: PH 628 A /B/C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір Paw Patrol (2 види, 2 фігурки героїв, 2 мотоцикли, жетон, герої знімні, в коробці) PH 628 A /B/C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Paw Patrol |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 70 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | PAW Patrol |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Сказочный/мульт герой |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 165 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-22




