
Ігровий набір пістолетів (2 пістолети в наборі, 2 мішені, підсвітка, звук, вібрація, ремені) CH 206
Продавець: Круті тачки
995 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CH 206
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір пістолетів (2 пістолети в наборі, 2 мішені, підсвітка, звук, вібрація, ремені) CH 206». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота упаковки | 290 мм |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Комплектация мишенью | Да |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Лазерный прицел, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бластер |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-18
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


