
Ігровий набір Пупс з аксесуарами (висота: 29 см, музичний чип, знімний одяг, ванночка, аксесуари) WZB 8125-3
Продавець: Круті тачки
475 ₴670 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WZB 8125-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір Пупс з аксесуарами (висота: 29 см, музичний чип, знімний одяг, ванночка, аксесуари) WZB 8125-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 29 см |
| Высота упаковки | 635 мм |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-10



