
Ігровий набір Свинка Пеппа (4 герої, човен на колесах, надувні круги, рухомі елементи, у коробці) YQ 706
Продавець: Круті тачки
500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YQ 706
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір Свинка Пеппа (4 герої, човен на колесах, надувні круги, рухомі елементи, у коробці) YQ 706». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 195 мм |
| Длина | 235 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Свинка Пеппа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 125 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-01






