
Ігровий набір Великий самоскид із кубиками 009/5 "BAMSIC"
Продавець: Круті тачки
558 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 009/5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір Великий самоскид із кубиками 009/5 "BAMSIC"». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Бамсик |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 600 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Грузовик, самосвал |
| Упаковка | Сетка |
| Ширина | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-28
Отримали самоскид з кубиками ,дуже задоволені і дитина задоволена,іграшка просто супер велика та яскраві кубики 🥰



