
Ігровий набір з лялькою (висота 29см, аксесуари, одяг, що знімається, ванна, автоматична подача води) GN 3993
Продавець: Круті тачки
607 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: GN 3993
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір з лялькою (висота 29см, аксесуари, одяг, що знімається, ванна, автоматична подача води) GN 3993». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Ігровий Набір з транспортом Танк-гараж HS8010A з військовою технікою світлом та звуком

Підвісний пінг-понг: ігровий набір з 3 м'ячами та 2 ракетками / Повітряний пінг-понг / Дитячий підвісний теніс

Ігровий набір з лялькою Аріель Магія перлин Disney Princess (туалетний столик, стілець, аксесуари) JBF86
📋 Технічні характеристики
| Производитель | KAIBIBI |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 29 см |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-09
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


