
Ігровий столик 7в1 (7 настільних ігор, більярд, хокей, баскетбол, гольф, боулінг, керлінг, футбол) S2112
Продавець: Круті тачки
1 809 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: S2112
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий столик 7в1 (7 настільних ігор, більярд, хокей, баскетбол, гольф, боулінг, керлінг, футбол) S2112». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Shantou |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота упаковки | 275 мм |
| Длина упаковки | 480 мм |
| Материал стола | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Настольный футбол |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-16



