
Ігровий столик Риболовля (59х33х42 см, 39 елементів, вудочка, рибки, спуски, подача води, на батарейках) WD 814 A
Продавець: Круті тачки
1 388 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WD 813 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий столик Риболовля (59х33х42 см, 39 елементів, вудочка, рибки, спуски, подача води, на батарейках) WD 814 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 420 мм |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина | 590 мм |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Количество составных элементов | 39 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Столик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 330 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-10
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


