
Імпульсний блок живлення 12V, 20A, 250W, S-240-12 / Мережевий зарядний пристрій для підсилювача / Трансформатор
Продавець: HUGO
592,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 234565438
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Імпульсний блок живлення 12V, 20A, 250W, S-240-12 / Мережевий зарядний пристрій для підсилювача / Трансформатор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Імпульсний блок живлення AC-DC 12V 3.5A 40W Блок живлення для LED ламп з пасивним охолодженням

Імпульсний блок живлення AC-DC 24V 10A 250W Блок живлення для LED ламп з пасивним охолодженням

Імпульсний блок живлення 12V, 25A, METAL Long / Блок живлення для світлодіодної стрічки / Мережевий блок живлення

Імпульсний блок живлення 24V, 30A, METAL / Мережевий зарядний пристрій / Блок живлення адаптер
📋 Технічні характеристики
| Высота | 40 мм |
| Длина | 199 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 98 мм |
| Особенности | Защита от перегрузки |
| Выходное напряжение | 12 |
| Входное напряжение | 220 |
| Выходной ток | 20 А |
| Мощность блока питания | 250 Вт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Переваги
Товар не відправили