
Імпульсний зарядний пристрій для акумуляторів 12V, 6А, 265В Автомобільна зарядка для акумулятора
Продавець: GoodChoise
499,61 ₴713,73 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234571602
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Імпульсний зарядний пристрій для акумуляторів 12V, 6А, 265В Автомобільна зарядка для акумулятора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Зарядний пристрій автомобільного акумулятора 12V-24V, 10A / Імпульсний зарядний пристрій акумуляторів

Імпульсний зарядний пристрій для акумулятора 12V, 6А, 265В / Зарядка для акумулятора / Розумне зарядне

Імпульсний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора різних типів з дисплеєм 12В 5А

Імпульсний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора 12V/10A з LED дисплеєм
📋 Технічні характеристики
| Высота | 80 мм |
| Длина | 155 мм |
| Материал корпуса | АБС-пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Ток заряда | 6 А |
| Ширина | 64 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-26
Вітаємо! Раді чути, що вам сподобалась наша робота. Щиро вдячні за замовлення та позитив!
2026-03-23
Доброго дня! Дякуємо за довіру та гарні слова. Ми раді бути корисними для вас!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності