
# Інтелектуальний автоматичний 7 ступеневий імпульсний зарядний пристрій EAFC 12 В 10 А — 24B 5A
Продавець: Experience
1 350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «# Інтелектуальний автоматичний 7 ступеневий імпульсний зарядний пристрій EAFC 12 В 10 А — 24B 5A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | EAFC |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Количество режимов заряда | 5 |
| Время зарядки аккумулятора | 4 час |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Емкость аккумулятора | 120 А·ч |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Длина | 158 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Высота | 62 мм |
| Вес | 0.55 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-14
Усім задоволена. Гарне обслуговування та якість.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності