
Інтерактивна акула Скат на радіокеруванні (2.4G, масштаб 1:18, довжина 35см, рухомі деталі, світло) S803
Продавець: Круті тачки
1 085 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: S803
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна акула Скат на радіокеруванні (2.4G, масштаб 1:18, довжина 35см, рухомі деталі, світло) S803». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 350 мм |
| Масштаб модели | 1:18 |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Робот |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-14
Чудова іграшка,дитині подобається,продавець швидко звʼязався,гарно запаковано!



