
Інтерактивна іграшка Чарівний єдиноріг у будиночку Pets Alive S2 9545
Продавець: Круті тачки
849 ₴953,93 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9545
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка Чарівний єдиноріг у будиночку Pets Alive S2 9545». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | FurReal Friends |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-21
Переваги
Ввічливий продавець


