
Інтерактивна іграшка "Диво-глобус" (10 казок, ноти, цифри, сортер, намистини, підсвітка) WToys 62609
Продавець: Круті тачки
1 117 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 62609
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка "Диво-глобус" (10 казок, ноти, цифри, сортер, намистини, підсвітка) WToys 62609». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Длина | 23 см |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Глобус |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 23 см |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


