
Інтерактивна іграшка "Капібара" (2 кольори, 30 см, сплюшка, повітропроникний, на батарейках, мелодії, світло) M 18607
Продавець: Круті тачки
502 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 18607
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка "Капібара" (2 кольори, 30 см, сплюшка, повітропроникний, на батарейках, мелодії, світло) M 18607». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Длина | 16 см |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 15 см |
| Пол | Унисекс |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-25
Іграшка дуже гарненька,дитині обов'язково сподобається
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


