
Інтерактивна іграшка "Коала" (висота 25 см, підсвітка, сплюшка, мелодія, повітропроникний, на батарейках) MC 1111
Продавець: Круті тачки
526 ₴740 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: MC 1111
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка "Коала" (висота 25 см, підсвітка, сплюшка, мелодія, повітропроникний, на батарейках) MC 1111». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 25 см |
| Длина | 32 см |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 11 см |
| Тип | Ночник |
| Тип игрушки | Животное |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-24
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


