
Інтерактивна іграшка "Котик" (звук, рух лапками, головою та хвостиком, стетоскоп, термометр) LK 008 C
Продавець: Круті тачки
514 ₴724 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LK 008 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка "Котик" (звук, рух лапками, головою та хвостиком, стетоскоп, термометр) LK 008 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 15.5 см |
| Высота упаковки | 250 мм |
| Длина | 18 см |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Материал | Текстиль |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 8 см |
| Ширина упаковки | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-04
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець


