
Інтерактивна іграшка “Кролик” (звук, рух лапками, головою та хвостиком, перенесення, фен, гребінець) 070-1 A
Продавець: Круті тачки
675 ₴938 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 070-1 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка “Кролик” (звук, рух лапками, головою та хвостиком, перенесення, фен, гребінець) 070-1 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 230 мм |
| Длина упаковки | 470 мм |
| Материал | Текстиль |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 240 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-27
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


