
Інтерактивна іграшка Лабубу (висота 40 см, підсвічування, мелодія, рухомі кінцівки, знімний одяг, в коробці) LBB 040-7
Продавець: Круті тачки
1 596 ₴2 156 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LBB 040-7
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка Лабубу (висота 40 см, підсвічування, мелодія, рухомі кінцівки, знімний одяг, в коробці) LBB 040-7». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 см |
| Длина | 20 см |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 10 см |
| Тип игрушки | Животное |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-28
Купувала ляльку Лабубу велику. Дуже гарна та якісна іграшка. Швидко відправили. Все сподобалось. Дуже відчливі продавці.



