
Інтерактивна іграшка “Песик” (ходить, рухає головою та хвостом, звук, аксесуари, в коробці) LK 003 B
Продавець: Круті тачки
519 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LK 003 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка “Песик” (ходить, рухає головою та хвостом, звук, аксесуари, в коробці) LK 003 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 13 см |
| Высота упаковки | 195 мм |
| Длина | 16 см |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Материал | Текстиль |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 12 см |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-12
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


