
Інтерактивна іграшка Поні (м'якотіла, звук, аксесуари) LY 20028 A
Продавець: Круті тачки
865 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: LY 20028 A (12/2)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Інтерактивна іграшка Поні (м'якотіла, звук, аксесуари) LY 20028 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Языки | Английский |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-12
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2025-08-09
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна


