
Інтерактивна книга "Світ тварин" (віршики, цікаві факти, сенсорні кнопки, дошка для малювання) WToys 70456
Продавець: Круті тачки
447 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 70456
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Інтерактивна книга "Світ тварин" (віршики, цікаві факти, сенсорні кнопки, дошка для малювання) WToys 70456». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 26 см |
| Длина | 29 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 1 см |
| Языки | Украинский |
| Возраст | От 3-х лет |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Бизиборд |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-10-16
Дякую за швидке виконання замовлення. Гарне пакування. Замовляла книжку інтерактивну, навіть за бажнням можно оформити гарантію на неї.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-07
Дякую за оперативно видправлення замовлення! Рекомендую до співпраці.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-17
Книга сподобалась,доставили швидко.Продавець вічлива,змістовно відповіла на всі питання.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець


