
Інтерактивна сумочка (хлопає, звуки, музика, реагує на дотик, у коробці) KSY 958-1
Продавець: Круті тачки
503 ₴708 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KSY 958-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивна сумочка (хлопає, звуки, музика, реагує на дотик, у коробці) KSY 958-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 14 см |
| Длина | 17 см |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 6.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



