
Інтерактивні Звірята "Стриб-скок" (пісенки українською мовою, підсвітка, пісні) "WToys" 14506
Продавець: Круті тачки
437 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 14506
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивні Звірята "Стриб-скок" (пісенки українською мовою, підсвітка, пісні) "WToys" 14506». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 9.5 см |
| Длина | 15 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 8 см |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


