
Інтерактивний ігровий набір Роборибки (4 рибки, рибки активуються у воді, декор, аксесуари) CY 05
Продавець: Круті тачки
545 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CY 05
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивний ігровий набір Роборибки (4 рибки, рибки активуються у воді, декор, аксесуари) CY 05». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 40 см |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина | 75 см |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Движимая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рыбалка |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 35 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили


