
Інтерактивний котик на повідку (ходить, облизує, пісні англ. мовою, сенсорні ділянки, запис) 933-160 E
Продавець: Круті тачки
1 337 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 933-160 E
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивний котик на повідку (ходить, облизує, пісні англ. мовою, сенсорні ділянки, запис) 933-160 E». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 28 см |
| Длина | 26 см |
| Материал | Плюш |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Воспроизведение звуков/фраз людей, Мелодии, Движимая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Животное |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 13.5 см |
| Языки | Английский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна



