
Інтерактивний плакат Азбука Limo Toy (2в1, 3 кольори, літери, цифри, музика, світло, звук, маркер) SK 0020
Продавець: Круті тачки
409 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SK 0020
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивний плакат Азбука Limo Toy (2в1, 3 кольори, літери, цифри, музика, світло, звук, маркер) SK 0020». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 227.3 см |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Регулятор громкости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой планшет |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Ширина | 34 см |
| Ширина упаковки | 20 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




