
Інтерактивний плакат "Мапа світу" WToys (укр. озвуч., назви тварин, океанів, континентів, казки, пісні, регул. гучності) 97899
Продавець: Круті тачки
404 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 97899
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Інтерактивний плакат "Мапа світу" WToys (укр. озвуч., назви тварин, океанів, континентів, казки, пісні, регул. гучності) 97899». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | WToys |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 41 см |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина | 55 см |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Регулятор громкости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Звуковой плакат |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 2.5 см |
| Ширина упаковки | 35 мм |
| Языки | Украинский |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-12
Іграшка - супер. Дитині дуже цікаво. Дякую продавцю за якісне обслуговування і швидку доставку.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-25
Дуже класний плакат.Діткам дуже сподобався.
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


