
Інтерактивний робот (з пультом, у коробці) J 1066 A
Продавець: Круті тачки
824 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: J 1066 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Інтерактивний робот (з пультом, у коробці) J 1066 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-02
нажаль товару в наявності не було, але передзвонили і кошти повернули миттєво. і надали знижку на наступну покупку.



