
Intex Човен надувний двомісний 68347 Seahawk 2 Set, (весла, насос)
Продавець: Круті тачки
3 317 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 68347
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Intex Човен надувний двомісний 68347 Seahawk 2 Set, (весла, насос)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Вес | 9 кг |
| Грузоподъемность | 240 кг |
| Длина | 236 см |
| Длина весла | 122 см |
| Количество сидячих мест | 2 шт |
| Материал | Армированный ПВХ |
| Особенности | Насос, Разборные весла |
| Пассажировместимость | 2 |
| Плотность материала | 0.5 г/м2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гребная |
| Ширина | 114 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



