
Інвертор з 12V на 220V (1300W) UPS-1300А / Перетворювач напруги / Автомобільний інвертор
Продавець: HUGO
3 335,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 234569756
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Інвертор з 12V на 220V (1300W) UPS-1300А / Перетворювач напруги / Автомобільний інвертор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1300 Вт |
| КПД, не менее | 90 % |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-11-21
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-11-19
Відмінно.Швидка доставка.Якістю задоволений.
2025-11-17
2025-11-15
Немного долго отправляли, а так все хорошо
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності