
Карета з конем для ляльки (кінь ходить, видає звуки, карета з підсвічуванням, 2 види) 2201B-D
Продавець: Круті тачки
824 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2201B-D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Карета з конем для ляльки (кінь ходить, видає звуки, карета з підсвічуванням, 2 види) 2201B-D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 30 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 215 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Тип | Кукла |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


