
Каркасний круглий дитячий басейн Каченя (122*122*25см, 218 л) Intex 58477 Синій
Продавець: Круті тачки
485 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 58477 NP P
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Каркасний круглий дитячий басейн Каченя (122*122*25см, 218 л) Intex 58477 Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Высота | 25 см |
| Длина | 122 см |
| Объем | 281 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 122 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-07
Переваги
Гарне обслуговування




